25 Haziran 2009 Perşembe

Ee Yuh Yani!! 25.Haziran.2009


Rüyamda kimi gördüm dersiniz??Aynı kişiyi...Allahım sen beni sınıyor musun?Neden neden böyle??Neyseki rüyalarımda özlem gideriyorum.O çok tatlı gülüşünü atıyor bana bir mesaj veriyor.O sinirle telefon numarısınıda silmiştim,arkadaş olalım demişti azarlamıştım,şimdi neden herşey bu kadar karmaşık neden yeni gelen birisini onunla kıyaslıyorum ve daha sonra hayal kırıklığına uğruyorum neden allahım neden??Adalet değil ki bu?!Peki ne o zaman..
Hatamı biliyorum aslında.'KIYASLIYORUM' ve bu yüzdende mutlu olamıyorum.Arkadaşlarım sürekli senin artık ciddi bir ilişkin olamaz diyorlar.Evet katılıyorum,yeni gelen kişilere ancak 1 hafta tahammülüm oluyor.Bir yandanda birisiyle çıkarken ona ihanet ettiğimi düşünüyorum ne yazıkki..Şimdi ise yüz yüze bile gelemiyoruz.Bildiğim tek birşey var ama 'ÖZLÜYORUM'.Meğer kısa zamanda bana neler bırakmış..

Özlemek özlemek, seni anlamaktır; gözlerini de... özlemek, sesini özlemek, seni özlemek, seni özlemeyi özlemek, beni özlemeni özlemek... özlemektir sevmek, sevmektir özlemek...

1 yorum: